Ödev Kapakları

   Hepimiz zamanımızın çoğu döneminde etkileyici ödevler hazırlamakla uğraşırız. Özellikle de geniş kapsamlı ve not alınacak ödevlere çok önem veririz. Ödevi gayet güzel bir şekilde tamamlarız ve bir dosyaya koyarız. Hmm, nasıl görünüyor? Gayet güzel, yazılar temiz, uyumlu renkler, yazım hatası yok , resimler güzel... Fakat bir şey eksik gibi sanki?! Bu soruya çoğu insan cevap veremez işte. Ama yazının devamını okursanız bu soruya siz de cevap verebilirsiniz!

     Bildiğimiz gibi hazırladığımız ödevlerin dikkat çekici olması ve verilen diğer ödevlerden daha beğenilmesi herkesin isteyeceği bir şeydir. Bunu sağlamk için pek çok yöntem kullanırız. Bunların en önemlilerinden biri de "Ödev Kapakları"dır. Elle hazırladığınız ödevlerinize yine elinizi kullanarak ve özenerek güzel bir kapak hazırlayabileceğiniz gibi, bilgisayarda yazdığınız ödevleriniz için de bilgisayar ortamına uygun ödev kapakları hazırlayabilirsiniz. Bunların basitlerini kendiniz yaratabilir, daha profesyonelleri için internet sitelerine de bakabilirsiniz. Bu internet sitelerinden en çok kullandığım ise;

·            www.odevonline.com'dur.

     Bu sitenin ödev kapakları için hazırladığı bölümdeki bazı kapak örneklerinden bir kaçı burada bulunmaktadır. Fakat siteye direkt girişte sorunlar çıktığından Google'da "ödev kapakları" yazıp, çıkan ilk sonuçtaki siteden (yine odevonline.com) kapaklarınızı bilgisayara indirip kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !